Mexicka diskuze
Psani prispevku
08.11.21 16:07:05
webova adresa pro hlaseni vysledku je nyni nejen na protokolu hppts (u ktereho vetsina prohlizecu prestala uznavat certifikat), ale i na http a to http://hlas.mexiko.jp/chatx/mexiko_web/home
01.02.21 21:03:31
Podívejme se.
29.01.21 22:45:40
něco se chystá... MGL
25.11.20 18:59:50
sem na šlupky po velkém kostelníkovi, omluvte chyby v gramatice, interpunkci a případné překlepy... MGL
15.11.20 14:01:54
MGL: Kdybyste se chtěli zúčastnit mexikanistických seancí u nás doma, dejte vědět. Líba
27.10.20 23:40:55
stále jenom trénink , ach jo
26.09.20 22:36:06
v karanténě trénujeme... MGL
13.09.20 18:41:17
sem na šlupky po velkém kostelníkovi, omluvte chyby v gramatice, interpunkci a případné překlepy... MGL
13.09.20 18:40:14
po návratu s přáteláku v Mongolsku zůstala bohužel celá naše reprezentace v karanténě v Ulikhanu (kdo najde kde to je je fakt dobrý!!) MGL
13.09.20 18:37:21
ratin je pomíjivá záležotiost... mgl
12.06.20 23:49:20
Koukám Estonsko v předturnaji HDO ztratilo přes 40 bodů, čímž se s přehledem a sedmdesátibodovým náskokem dostalo na první místo ratingu. :) Líba
10.06.20 08:13:44
Koukám, že HDO je v plném proudu a většinu kol se už hrajou rtři zápasy. Nás bylo včera na tréninku Gobi dezert 10! Výsledky 5:2 a 8:7. Hráli jsme hpodinu a půl a dal jsem tři góly. MGL
04.06.20 23:44:36
Užijte si HDO! Rakousko a Koreu jsem dnes potrénoval... MGL
12.05.20 10:36:48
Jedním pivem to nezachráníš... Chceš se přidat do kuchyně? Líba
04.05.20 16:52:54
10 lidí v ratingu, to je hustý a EST má na kahánku, měli bychom ho zachránit, teď jsem si byl pro jedno točený na Kolčavce 15IPA a dávám si ho taky v kuchyni, dobou chuť. MGL
02.05.20 19:55:40
10 lidí v ratingu, to je hustý a EST má na kahánku, měli bychom ho zachránit, teď jsem si byl pro jedno točený na Kolčavce 15IPA a dávám si ho taky v kuchyni, dobou chuť. MGL
02.05.20 19:54:10
v kuchyni, chachacha
09.04.20 22:47:54
Nejsou stadiony. A co takhle web mexiko? Mas lahvace, 2 kostky a MUSIS byt absolutne poctvej. Celej zapas (turnaj???) na JAP chatu...
09.04.20 09:35:08
All: vypadá to, že letos se velikonoční Blaník konat nebude. A to ani na Berounce. OeST
16.01.20 13:51:31
MGL: A ten konec listopadu platí? :) Jinak, Libye má v rámci hepatologických experimentů zhruba do konce února prázdniny. Líba
14.01.20 14:38:54
ad: 03.10.19 13:39:59 nevadí, že se nikdo nepřihlásil, letos to bude 21 let mexika v Mongolsku (a taky třeba v Norsku), to je pro oslavu příznačnější. MGL
14.01.20 14:36:56
Něco v lednu? SF začíná ubývat... MGL
21.12.19 16:44:33
https://theconversation.com/hangovers-happen-as-your-body-tries-to-protect-itself-from-alcohols-toxic-effects-124630
14.11.19 17:03:22
Zákostelní dnes cca 19:30 MGL a OST
21.10.19 11:52:01
U příležitosti jaterních testů je libyjská učast spíše nepravděpodobná. Líba
18.10.19 10:27:15
mexický výlet U příležitosti? Jasně! OeST
18.10.19 10:27:10
Mexický výlet na Berounku u příležitosti svátku konce letního času se koná dne 27.10. Sraz v 10:35 na hl.n. u dolní tabule s odjezdy. Zájemci dejte vědět předem kvůli lístlům na vlak a případným změnám. JAP
07.10.19 09:01:36
Běchovice! Kdo to má blízko (ale klidně i daleko :-) stavte se ve středu v 18:00 na hřišti po zápase Gobi MGL
03.10.19 13:39:59
Přemýšlím nad nějakým turnajem na konec listopadu, třeba U starejch hadrů - aneb 20 let mexika v Mongolsku
02.10.19 21:56:36
Za týden v Běchovicích.... MGL
02.10.19 15:07:30
Králík nedorazí. Soupeř vzdal fotbal v Kopanině. Náhradní program (když už máme opušťák) 19:00 Šnyt (zatím OST a já). MGL
01.10.19 14:49:14
Úžasné. Libye si dá ve středu výlet do práce, pokud teda tomu nezabrání úterní mexiko. Líba
30.09.19 13:31:05
Ve středu výlet na Přední Kopaninu. Při příznivé konstelaci mexický U Drahušky. MGL
30.09.19 13:29:42
Králík se našel... MGL
28.07.19 13:31:04
Králík zmizel...
20.02.19 10:45:23
Abychom se vrátili k původnímu tématu, co se týče mě, chystám se dát si 2 - 3 týdny pauzu před jaterkama, takže teď asi nejsem nejvhodnější kandidát pro mexický výlet... Líba
19.02.19 17:42:08
No to bylo mysleno jakoze bratrovrazedna atmosfera... Ale asi je muj humor moc komplikovany... SRB